Dostawa od 32 zl

Dostawa od 32 zl

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Plecak ten miły, lekka dziecka jest odpowiedni dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Może być również nakładany na szkolnym plecaku / klasa 1.-3 /, który służy doskonale pierścienie na wycieczki. Skandynawski projekt jest na pewno do odwołania.

Plecak do przedszkola Star Princess BECKMANN 2022

Plecak przedszkolny Star Princess 2022 myśli o zdrowiu i funkcjonalności. Dzięki pasowi piersiowemu i biodrowemu pewnie ...
Dostępny
176 zł 219 zł
szczegóły

Plecak do przedszkola Patch BECKMANN

Skladom - posledné kusy
176 zł 219 zł
szczegóły

Plecak do przedszkola Night Rider BECKMANN 2022

Dostępny
176 zł 219 zł
szczegóły

Plecak do przedszkola Candy BECKMANN 2023

Dostępny
178 zł 223 zł
szczegóły

Plecak do przedszkola Panther BECKMANN 2023

Dostępny
178 zł 223 zł
szczegóły

Plecak do przedszkola Tiger Race BECKMANN 2023

Dostępny
178 zł 223 zł
szczegóły

Plecak do przedszkola Dragon Race BECKMANN 2023

Dostępny
178 zł 223 zł
szczegóły

Ověřeno spokojenými zákazníky

Wszystkie plecaki BECKMANN honorują

1

Ergonomia pleców

Dzięki doskonałemu ergonomicznemu systemowi pleców z aluminiowym wzmocnieniem plecaki są idealnie dopasowane i wygodne w noszeniu.

2

Rozkład obciążenia

Konstrukcja i funkcjonalność plecaka zapewniają, że zawartość znajduje się jak najbliżej pleców, dzięki czemu plecaki są stabilne i lekkie na plecach.

3

Swoboda przemieszczania się

Dzięki wielu możliwościom regulacji, niewielkiej wadze i konstrukcji plecaki zapewniają dzieciom większą swobodę i wygodę podczas ich noszenia.

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!