Dlaczego zdrowe plecaki BECKMANN są najlepsze w świecie plecaków szkolnych? Wprowadzimy Cię w wyjątkową filozofię i innowacyjne podejście stojące za tymi plecakami, zaprojektowanymi z myślą o zdrowiu, komforcie i stylu. Zanurz się w świecie, w którym design spotyka się z funkcjonalnością i dowiedz się, dlaczego BECKMANN to coś więcej niż tylko plecak.

ZDROWIE

Najważniejsze są zdrowe plecy

Od 75 lat plecaki BECKMANN nadal mają ten sam priorytet – zdrowe i wygodne noszenie. Dlatego też ich ergonomiczne rozwiązanie jest również najbardziej zaawansowane na rynku.< /p>

Opracowane we współpracy z czołowymi specjalistami w dziedzinie zdrowia

Projekt ergonomicznego rozwiązania do przenoszenia obciążenia plecaka został zaprojektowany we współpracy z czołowymi lekarzami, kręgarzami i fizjoterapeutami.

Doskonała ergonomia i rozkład obciążenia

Udowodniono, że nasze plecaki zmniejszają obciążenie pleców, przenosząc obciążenie z ramion na biodra. Ułatwiają przenoszenie i zmniejszają wysiłek w drodze.

Wygodne noszenie

Miękkie i szerokie ramiączka oraz wyściółka systemu pleców zapewniają wygodę noszenia przez cały czas. Przyjemna siateczka i system wentylacji zapobiegają poceniu się.

Idealny środek ciężkości

Idealny środek ciężkości blisko pleców eliminuje przeciążanie plecaka, a tym samym obciążenie mięśni pleców i kręgosłupa. Dzięki temu zmęczenie wynikające z noszenia zniknie później.

Swoboda przemieszczania się

Dzięki wielu możliwościom regulacji, niewielkiej wadze i węższej konstrukcji plecaki zapewniają dzieciom 100% swobodę działania i wygodę podczas normalnego noszenia.

Zalecane przez ekspertów

Nasze plecaki są testowane i rekomendowane przez Japońskie Stowarzyszenie Kręgarzy, Niemiecki Instytut Zdrowia i Ergonomii IGR i innych ekspertów.

Zweryfikowane przez dzieci i roboty

Wysoką efektywność ergonomii potwierdzają roboty laboratoryjne wykorzystujące najnowsze technologie oraz zadowolenie dzieci na całym świecie.

Nie zawierają BPA ani substancji chemicznych

Wszystkie plecaki są nieszkodliwe dla zdrowia, nie zawierają i nie wydzielają niebezpiecznych substancji chemicznych. Plecaki dla pierwszoklasistów spełniają najwyższe standardy UE REACH dotyczące zabawek dla dzieci.

NAGRODY

Zwycięzca testu IGR 2022 Niemiecki Instytut Zdrowia i Ergonomii
Zwycięzca testu IGR 2021 Niemieckiego Instytutu Zdrowia i Ergonomii
Zdobywca nagrody IGR Ergonomia 2021 Niemiecki Instytut Zdrowia i Ergonomii
Zwycięzca testu IGR 2019 Niemiecki Instytut Zdrowia i Ergonomii
Zwycięzca testu Dagbladet 2021
Zwycięzca testu Dagbladet 2020
Zwycięzca testu Dagbladet 2019
Zwycięzca testu Niemieckiego Instytutu Zdrowia i Ergonomii

PROJEKT

Największa innowacja w świecie plecaków

Norweski producent BECKMANN dzięki swojej historii, procedurom i zastosowaniu nowych technologii w świecie plecaków jest numerem jeden pod względem innowacji.

Wyrafinowana konstrukcja i kształt

Norwescy projektanci, od dziesięcioleci specjalizujący się w łączeniu ergonomii i designu, wykonują świetną robotę. Dlatego też plecaki BECKMANN są tak cenione.

Unikalna dwustronna kieszeń 2w1

Plecaki dla pierwszoklasistów od kilku lat szczycą się oryginalną, opatentowaną dwustronną kieszenią, dzięki której kilkoma magicznymi ruchami otrzymasz plecak bez obrazka.

Ponadczasowy norweski design

Nawiązanie do historii, balans kolorów, piękne wzory i motywy, minimalistyczne detale, to wszystko wywołuje emocje, gdy patrzy się na wszystkie nasze plecaki.

Oryginalna ilustracja zaprojektowana z myślą o dzieciach

Na plecakach dla pierwszoklasistów znajdziesz wyjątkowe ilustracje norweskich projektantów, nad którymi również czuwały dzieci. Pokochasz ich wyrafinowany nadruk.

Zrównoważone plecaki z recyklingu. materiały

Większość plecaków jest wykonana z tkanin pochodzących z recyklingu butelek PET metodą rPET. Nie tylko nie produkujemy nowych tworzyw sztucznych, ale także pozbywamy się tworzyw sztucznych, które zanieczyszczają naszą planetę.

Płaszcz przeciwdeszczowy zawsze w kieszeni

Na północy przyroda jest surowa, a podróż do szkoły lub pracy jest długa. Dlatego w większości plecaków BECKMANN znajdziesz ukryty płaszcz przeciwdeszczowy chroniący plecak.

Stylowe akcesoria zapewniające fajny wygląd

W naszej ofercie znajdziesz wybór ciekawych akcesoriów do plecaków szkolnych, dzięki którym możesz upiększyć swój plecak do niebios.

Nie może zabraknąć pasujących akcesoriów

Dzięki akcesoriom takim jak piórniki, butelki, pudełka na przekąski uzupełnisz cały zestaw szkolny o wszystko, co potrzebne na rozpoczęcie szkoły.

JAKOŚĆ

75 lat doświadczenia w produkcji plecaków

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji plecaków przekłada się na jakość, najwyższą ergonomię wykonania i sztukę tworzenia radości.

4 lata gwarancji satysfakcji

W ramach zaangażowania w jakość swoich produktów firma BECKMANN oferujepo prostej rejestracji przedłużona gwarancja na 4 lata.

Przetwarzanie premium

Nie ma nic więcej do dodania. Perfekcję plecaków BECKMANN i ich wykonanie możesz w pełni docenić na własne oczy.

Materiały odporne na wodę i ścieranie

Wysokiej jakości i trwałe materiały sprawiają, że plecak wytrzyma zarówno codzienne użytkowanie, jak i nieoczekiwane przygody pozaszkolne.

Podwójne szwy

Podwójne szwy zwiększają wytrzymałość plecaka i gwarantują jego długą żywotność.

TRADYCJA

Założona w 1946 roku w Norwegii

W 1946 roku Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie. Jego dziedzictwo i przesłanie dotyczące produkcji zdrowych i wysokiej jakości plecaków są aktualne do dziś.

Nadal firma rodzinna, nawet po 75 latach

Norwegowie tradycję i przekazywanie doświadczenia mają we krwi. Kierownictwo firmy przejął syn Olafa Martin, więc tradycja i doświadczenie pozostały w rodzinie.

90% norweskich dzieci nosi BECKMANN

Plecaki BECKMANN to numer jeden w Norwegii. Dzieci czasami idą z plecakiem do szkoły kilka kilometrów, dlatego ważne jest, aby mieć plecak, na którym można polegać.

BECKMAN już w 27 krajach świata

Plecaki BECKMANN od dawna nie są niczym nowym na świecie. Są już sprzedawane na 3 kontynentach i odnoszą sukces na całym świecie.

Już 10 lat na rynku czeskim i słowackim

W tym roku obchodzimy 10. rocznicę wydania pierwszego plecaka sprzedanego w Czechach. Cieszymy się, że nasze plecaki zachwycają klientów tak samo jak my w 2014 roku.

Wielu zadowolonych klientów w Czechach i SK

Zdrowy plecak to radość! Dziękujemy wszystkim za przesłane zdjęcia, komentarze i uśmiechy dzieci.

OSOBOWOŚCI
I BECKMANNA

Przyjrzyj się znanym czeskim osobistościom, które zaufały plecakom BECKMANN i jednocześnie się w nich zakochały. Nie kontaktujemy się aktywnie ani nie płacimy osobistościom. Tym bardziej cieszymy się, że wybrali plecak BECKMANN Healthy Backpack.

Ester Janečková

Czeska aktorka oraz prezenterka telewizyjna i radiowa

Ester i jej córka Sára również zakochały się w plecakach BECKMANN i kupiły własne.

Lejla Abassová

Czeska prezenterka, tancerka,
modelka, aktorka

Lejle już od jakiegoś czasu jest wierny plecakom BECKMANN. Wybrała drugi plecak dla syna. Przeczytaj więcej

Sandra Pospíšilová

Czeski prezenter TV Prima
aktualności CNN Prima

Sandra i córka Emilka były zachwycone plecakiem dla pierwszej klasy. Pierwszy plecak syna już czeka...

Lucie Hadašová

Miss Czech 2007

Dla Łucji i jej córki, które lubią kolory tęczy i jednorożców, plecak szkolny BECKMANN był oczywistym wyborem.

Iveta Lutovská Vitová

Miss Czech 2009 i prezenterka
wiadomości telewizyjnych TV Nova

Iveta i jej córka Anetka zdecydowały się na plecak szkolny BECKMANN do pierwszej klasy.
Przeczytaj więcej

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Produkty BECKMANN nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i spełniają nie tylko europejską normę REACH, ale także bardziej rygorystyczną normę EN71-3 dotyczącą zabawek dziecięcych. Podczas produkcji wyeliminowano wszystkie ftalany, PFC i BPA. Plecaki szkolne Active AIR FLX wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Do ich produkcji nie był potrzebny nawet włos nowego plastiku. Ponadto zastosowana technologia rPET oszczędza energię, a tym samym zmniejsza emisję CO2.

Zgodny ze standardem REACH

Podczas produkcji przestrzegane są przepisy UE REACH, które zabraniają stosowania szkodliwych substancji chemicznych. Celem REACH jest zapewnienie wysokiego poziomu ochrony naszego zdrowia i środowiska oraz zachęcanie do innowacji.

Spełnia normę UE dotyczącą zabawek dla dzieci

W przypadku produktów przeznaczonych dla małych dzieci (przedszkoli i klas pierwszych) przeprowadzamy testy zgodnie z jeszcze bardziej rygorystycznymi przepisami: EN71-3, zwanymi także w Norwegii rozporządzeniem w sprawie zabawek.

Ani ani jednego pasma nowego plastiku

Nie chcemy przytłaczać planety produkcją większej ilości plastiku, dlatego 100% materiału plecaków wykonano z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Usuwamy świat z 37 plastikowych butelek.

Nie zawiera BPA

Wszystkie nasze butelki do picia i pudełka na drugie śniadanie nie zawierają BPA. BPA oznacza bisfenol-A, który może naśladować estrogen i dlatego ma negatywny wpływ na zdrowie.

Przyzwoite warunki produkcji

Wierzymy, że moda powinna być sprawiedliwa dla wszystkich. Z tego powodu zostaliśmy oficjalnym członkiem Fair Wear. Jesteśmy bardziej przejrzyści, jeśli chodzi o produkcję naszych plecaków i poprawiamy warunki pracy tych, którzy je produkują.

Normy produkcyjne ISO

Fabryki, z których korzystamy, posiadają certyfikaty ISO: ISO 9001:2015, ISO 9001, ISO 14001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14001:2015.

Podczas produkcji szanujemy prawa człowieka

Współpracujemy wyłącznie z fabrykami posiadającymi certyfikat BSCI, aby zapewnić warunki pracy zgodne z prawami człowieka.

Reputowany certyfikat

Intertek to jedna z największych i najstarszych firm w branży testowania, inspekcji i certyfikacji. Przeprowadza testy produktów i materiałów, inspekcje na miejscu/obiektach przemysłowych oraz certyfikację produktów.

Nie zanieczyszczamy planety

Jesteśmy członkiem Chemicals Group, co gwarantuje, że zawsze otrzymujemy najświeższe informacje na temat chemikaliów i kwestii środowiskowych. Członkostwo pozwala nam ściśle współpracować z czołowymi ekspertami w tej dziedzinie.

Nie niszczymy przyrody

Program popierania certyfikacji lasów to międzynarodowa organizacja pozarządowa non-profit, która promuje zrównoważoną gospodarkę leśnąpoprzez niezależną certyfikację strony trzeciej.

Ratujemy lasy

Forest Stewardship Council to międzynarodowa organizacja non-profit. Została założona w 1993 roku, a jej siedziba znajduje się w Bonn. Przyznaje znak wskazujący produkty, które zostały stworzone zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej.

Ratujemy środowisko

Globalny standard recyklingu (GRS) to dobrowolny standard produktu umożliwiający śledzenie i weryfikację zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkcie końcowym. Norma ma zastosowanie do całego łańcucha dostaw i dotyczy identyfikowalności, zasad ekologicznych, wymagań społecznych i zawartości chemicznej.

OBSŁUGA KLIENTA

Opakowanie prezentowe w zestawie

Pierwsze wrażenie jest bezcenne. Dlatego zawsze otrzymujesz od nas plecak w prezencie zapakowany w solidne pudełko. Tylko rozpakowanie, którego nie zapomnisz.

Pakujemy ekologicznie i bez plastiku

Nie, nie, w naszym opakowaniu nie znajdziesz plastiku. Jest ich już wystarczająco dużo na świecie. Pudełko, eko-taśma i papier pakowy nie muszą być skomplikowanie sortowane do recyklingu.

Błyskawiczna wyprawa

Kto chciałby poczekać? Zamów do godziny 10:00, a my wyślemy Twoją paczkę jeszcze tego samego dnia roboczego. Masz więc plecak na drugi dzień w domu.

Darmowe zwroty w ciągu 30 dni

Nie zdarza się to często, ale jeśli nie podoba Ci się lub nie podoba Ci się produkt, możesz zwrócić go bezpłatnie w ciągu 30 dni od zakupu.

Plecak zastępczy w przypadku reklamacji

Jeśli plecak wykazuje wadę produkcyjną lub inną istotną wadę, bezpłatnie wypożyczymy Ci plecak zastępczy na czas trwania roszczenia.

Doradztwo i przyjazne podejście

Nasze dziewczyny są tu dla Ciebie i chętnie Ci doradzą. Zadzwoń do nas, napisz e-mail lub skontaktuj się z nami na portalach społecznościowych. Już nie możemy się doczekać!

Najszersza oferta firmy BECKMANN

Tylko tutaj znajdziesz wszystkie produkty BECKMANN dostępne w magazynie.

Wyłączny dystrybutor w Czechach

Od 10 lat importujemy wyłącznie zdrowe plecaki BECKMANN do Czech, Polski i Słowacji.