Zdrowy plecak

Wszystko zaczęło się w sklepie z używaną odzieżą

Nigdy nie planowaliśmy posiadania e-sklepu z plecakami. Kiedy jednak w 2014 roku przyszedł czas na wybór pierwszego plecaka szkolnego dla naszej córki, oferta w Czechach nas rozczarowała. Chcieliśmy dla niej plecaka, który byłby nie tylko ładny, ale także wysokiej jakości i dopasowany do ciała pierwszoklasisty dźwigającego te wszystkie książki, kapcie i przekąski. Wydawało się, że chcemy władzy.

Kiedy córka była na wakacjach u babci w Beskidach, babcia Oli znalazła w sklepie z używaną odzieżą starszy plecak marki BECKMANN. Baronowa była nim zachwycona i my też. Mimo że był to model pięcioletni, jego wyrafinowanie i jakość zupełnie odbiegały od innych plecaków dostępnych w czeskich sklepach.

Zdravý batoh

Ci, którzy się boją, nie mają wstępu do lasu

Dlatego zainteresowaliśmy się marką BECKMANN i odkryliśmy, że posiada ona szeroką gamę (nie tylko) dobrze zaprojektowanych plecaków szkolnych, które cieszą się powodzeniem na świecie, a nie są dostępne w Czechach. Postanowiliśmy z mężem to zmienić i wprowadzić firmę BECKMANN na rynek czeski. Byliśmy wówczas właścicielami rodzinnego centrum rozrywki Jojo Park w Ostrawie i w związku z tym firma Beckmann zgodziła się na współpracę. To tam mogliśmy zacząć oferować plecaki szkolne.

Od początku obawialiśmy się, czy nowa, droższa marka przyjmie się w Czechach, ale okazało się, że ludzie naprawdę cenią uczciwą jakość i oryginalność. Wkrótce, z pomocą syna projektanta stron internetowych, stworzyliśmy ten e-sklep i zaangażowaliśmy się w niego całkowicie jako firma rodzinna.

Dlatego jesteśmy tutaj, aby zaoferować Wam, czeskim i słowackim rodzicom i dzieciom, wysokiej jakości, a przede wszystkim zdrowe plecaki Beckmann, w których się zakochacie.

wybierz

Danka

dyrektor wykonawczy, dyrektor generalny

Jirka

menedżer ds. marketingu, PR

Dasza

zamówienia, infolinia

Krystyna

reklamacje, infolinia

Gabcza

wyprawa

Szymon

wyprawa

Zaznacz

magazyn