Dostawa od 32 zl

Dostawa od 32 zl

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Praktyczne portfele dziecięce z regulowanym sznurkiem na szyjębezpiecznie przechowują kieszonkowe, karty i klucze. Świetnie komponuje się z plecakami szkolnymi i innymi przyborami szkolnymi z tej samej serii.

Portfel Unicorn Princess Purple BECKMANN 2024

Praktyczny portfel dziecięcy ze smyczą na szyi, dzięki czemu nie da się go łatwo zgubić. Na zewnątrz posiada kieszeń zap ...
Dostępny
63 zł
szczegóły

Portfel Cherry BECKMANN 2024

Skladom - posledné kusy
63 zł
szczegóły

Portfel Fairytale BECKMANN 2024

Skladom - posledné kusy
63 zł
szczegóły

Portfel Furry BECKMANN 2024

Dostępny
63 zł
szczegóły

Portfel Ocean BECKMANN 2024

Skladom - posledné kusy
63 zł
szczegóły

Portfel Jungle Game BECKMANN 2024

Skladom - posledné kusy
63 zł
szczegóły

Portfel Racing BECKMANN 2024

Dostępny
63 zł
szczegóły

Ověřeno spokojenými zákazníky

Wszystkie plecaki BECKMANN honorują

1

Ergonomia pleców

Dzięki doskonałemu ergonomicznemu systemowi pleców z aluminiowym wzmocnieniem plecaki są idealnie dopasowane i wygodne w noszeniu.

2

Rozkład obciążenia

Konstrukcja i funkcjonalność plecaka zapewniają, że zawartość znajduje się jak najbliżej pleców, dzięki czemu plecaki są stabilne i lekkie na plecach.

3

Swoboda przemieszczania się

Dzięki wielu możliwościom regulacji, niewielkiej wadze i konstrukcji plecaki zapewniają dzieciom większą swobodę i wygodę podczas ich noszenia.

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!