Dostawa od 32 zl

Dostawa od 32 zl

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Norweskie plecaki szkolne BECKMANN dla pierwszoklasistów od 75 lat połączenie zdrowia, funkcjonalności i designu. Posiadają doskonale opracowany system ergonomii zaprojektowany z myślą o doskonałej ergonomii i swobodzie ruchu. W ich rozwój i testowanie zaangażowani są czołowi fizjoterapeuci i kręgarze, a także technologie robotyczne. Plecaki wykonane są z wysokiej jakości trwałych materiałów, posiadają elementy odblaskowe, płaszcz przeciwdeszczowy i wiele innych gadżetów. I oryginalne piękne wzory! Nie bez powodu BECKMANN jest uważany za światowego lidera.

Aby każdy uczeń miał wybór, firma BECKMANN oferuje cztery modele plecaków dla pierwszej klasy.

Wideo: Który model wybrać?

Zestaw szkolny 6-częściowy Classic Unicorn Princess Purple BECKMANN 2024

Wyposaż swojego pierwszoklasistę w szkole w niedrogi 6-częściowy zestaw BECKMANN o skoordynowanym designie. W zestawie z ...
Dostępny
925 zł
szczegóły
Batohy Beckmann
Batohy Beckmann
Batohy Beckmann
Batohy Beckmann
Batohy Beckmann
Batohy Beckmann

Ověřeno spokojenými zákazníky

Wszystkie plecaki BECKMANN honorują

1

Ergonomia pleców

Dzięki doskonałemu ergonomicznemu systemowi pleców z aluminiowym wzmocnieniem plecaki są idealnie dopasowane i wygodne w noszeniu.

2

Rozkład obciążenia

Konstrukcja i funkcjonalność plecaka zapewniają, że zawartość znajduje się jak najbliżej pleców, dzięki czemu plecaki są stabilne i lekkie na plecach.

3

Swoboda przemieszczania się

Dzięki wielu możliwościom regulacji, niewielkiej wadze i konstrukcji plecaki zapewniają dzieciom większą swobodę i wygodę podczas ich noszenia.

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!