Dostawa od 32 zl

Dostawa od 32 zl

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Wybieraj z oferty oryginalnych pokrowców np. na sanki z pełnym i wysokiej jakości wyposażeniem. Dla starszych dzieci mamy owalne piórniki o minimalistycznym designie. Wszystkie etui można idealnie dopasować do plecaków i innych akcesoriów szkolnych z tej samej linii. Wyposaż swojego pierwszoklasistę do szkoły w wielkim stylu!

Trzypoziomowy piórnik Blue Forest Deer BECKMANN

W pełni funkcjonalna, rozwijana torebka dla dziewczynek z trzema zamkami. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i ...
Dostępny
147 zł 171 zł
szczegóły

Piórnik Pet Friends Blue BECKMANN 2023

Dostępny
103 zł 128 zł
szczegóły

Piórnik Science BECKMANN 2023

Dostępny
103 zł 128 zł
szczegóły

Piórnik Dragon Race BECKMANN 2023

Dostępny
115 zł 128 zł
szczegóły

Piórnik sport Blue Quartz BECKMANN 2023

Dostępny
63 zł 78 zł
szczegóły

Penál Tube Fusion BECKMANN

Skladom - posledné kusy
53 zł 67 zł
szczegóły

Ověřeno spokojenými zákazníky

Wszystkie plecaki BECKMANN honorują

1

Ergonomia pleców

Dzięki doskonałemu ergonomicznemu systemowi pleców z aluminiowym wzmocnieniem plecaki są idealnie dopasowane i wygodne w noszeniu.

2

Rozkład obciążenia

Konstrukcja i funkcjonalność plecaka zapewniają, że zawartość znajduje się jak najbliżej pleców, dzięki czemu plecaki są stabilne i lekkie na plecach.

3

Swoboda przemieszczania się

Dzięki wielu możliwościom regulacji, niewielkiej wadze i konstrukcji plecaki zapewniają dzieciom większą swobodę i wygodę podczas ich noszenia.

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!