BECKMANN

Gwarancja 4 lata Zrównoważony materiał Norweska jakość

Plecak szkolny Maxi jest dla Ciebie, jeśli szukasz zdrowego, ergonomicznego plecaka, który pomieści więcej rzeczy. Dzięki pojemności 28 litrów jest to największy plecak szkolny dla pierwszoklasistów z warsztatu BECKMANN. MAXI jest idealny dla wyższych dzieci.
Plecak posiada przemyślaną ergonomię, pas biodrowy zmniejszający obciążenie pleców dziecka nawet o 50%. Wykonana jest z wysokiej jakości, trwałych materiałów, posiada wiele elementów odblaskowych i zintegrowany odblaskowy płaszcz przeciwdeszczowy. Dzięki opatentowanemu systemowi zapinania można do plecaka doczepić także dodatkowy plecak sportowy (przedszkolny). Przednią kieszeń można po prostu odwrócić i nagle otrzymasz plecak bez zdjęcia – plecak 2w1.
Więcej >>

Pojemność

28 l

Nadaje się do wzrostu

122-150 cm

Kategoria

chłopiec

Wysokość

Wiek

1 - 3. klasa


598 zł z VAT Dostępny

Wysyłka od 20 zł

Wysyłka od 20 zł

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Wybierz preferowany zestaw
Akcesoria
Produkty alternatywne

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!