Zrównoważony plecak

BECKMANN

Gwarancja 4 lata Zwiększenie głośności FLX Zrównoważony materiał Norweska jakość

Absolutna nowość z pracowni Beckmann, która zachwyci Cię oryginalnym, nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Świetny, pojemny plecak do miasta, na wycieczki i podróże. Stosując opatentowany system FLX, możesz zwiększyć objętość plecaka nawet o 5 litrów, dzięki czemu idealnie dopasuje się do Ciebie.
Materiał plecaka jest odporny na wodę i inne czynniki atmosferyczne, a do tego wykonany jest w 100% z przetworzonych butelek PET! Dzięki przemyślanej ergonomii doskonale leży i zapewnia wygodę nawet podczas całodziennego noszenia.
Więcej >>

Pojemność

30-35 l

Kolekcja

2023

Wiek

młodzieżowe

Głębokość

23cm

Szerokość

33cm


588 zł z VAT Skladom - posledné kusy

Wysyłka od 20 zł

Wysyłka od 20 zł

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Akcesoria
Produkty alternatywne

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!