EQUA

Wysokiej jakości butelka ekologiczna o pojemności 0,6 l, wykonana z wytrzymałego tritanu. Nie zawiera szkodliwego BPA. Zakręcana zakrętka niezawodnie zapobiega wyciekom, a dzięki praktycznemu paskowi możesz także zawiesić butelkę. I piękne projekty!MATERIAŁ:

Wysokiej klasy plastik EASTMAN Tritan™
Bardzo lekkie i przyjazne dla środowiska tworzywo sztuczne wolne od BPA, zgodne z normami UE
Bez BPF, BPS bifenolů
W 100% nadające się do recyklingu
100% szczelności
Butelka posiada pasek
Butelkę można myć w zmywarce
WYMIARY:

Objętość butelki: 600 ml
Wysokość: 21,5 cm
Średnica: około 7,5 cm
Średnica otworu do picia: 5 cm
Ciężar: 118 g
KONSERWACJA:

Aby Twoja butelka EQUA przez długi czas pozostawała jak nowa i aby zapewnić świeżość znajdujących się w niej napojów, zalecamy jej regularne czyszczenie.
Przynajmniej raz dziennie płucz butelkę gorącą wodą i łagodnym mydłem. Można go doskonale wyczyścić za pomocą połączenia gorącej wody, octu i łyżeczki jadolny sody.
Nasza wskazówka: aby uniknąć osadów na zakrętce, które mogą się z czasem pojawić, należy podczas przechowywania pozostawić butelkę otwartą i zawsze dokładnie ją wysuszyć.
Butelkę można także myć w zmywarce, jednak należy pamiętać, że produkty zawierające detergenty z biegiem czasu mogą one uszkodzić wydruk.
Nie zapomnij dokładnie wyczyścić wszystkich części butelki.
Więcej >>

Pojemność

600 ml


56 zł z VAT Skladom - posledné kusy

Wysyłka od 20 zł

Wysyłka od 20 zł

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Produkty alternatywne

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!