Dobry zestaw Nowość Zrównoważony plecak

BECKMANN

Gwarancja 4 lata Sprawdzona ergonomia i design Odwracalna kieszeń 2v1 Zrównoważony materiał

Wyposaż swojego pierwszoklasistę w szkole w niedrogi 6-częściowy zestaw BECKMANN o skoordynowanym designie. W zestawie zdrowy plecak typu Classic, który dzięki przemyślanej ergonomii zmniejsza obciążenie pleców dziecka nawet o 50%. Dzięki opatentowanemu systemowi można do plecaka szkolnego doczepić dodatkowy plecak, idealny do klubów czy wycieczek. Obydwa plecaki wykonane są z wytrzymałego materiału i posiadają całą gamę elementów odblaskowych i innych gadżetów.
Zestaw uzupełniają dwa etui - jedno klasyczne (wyposażone) i drugie owalne na artykuły papiernicze, które nie zmieściłyby się w klasycznym etui. Krótko mówiąc, idealny, praktyczny zestaw, który może wyposażyć pierwszoklasistę na jego wielki dzień.
Więcej >>

Pojemność

22 l + 12 l

Nadaje się do wzrostu

116-140 cm

Kategoria

dziewczynka

Wysokość

37cm

Wiek

1 - 3. klasa


928 zł z VAT Dostępny

Wysyłka od 20 zł

Wysyłka od 20 zł

Przesyłka błyskawiczna

Przesyłka błyskawiczna

Akcesoria
Produkty alternatywne

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DZIECI GO KOCHAJĄ, RODZICE UFAJĄ MU

Olav Beckmann zaczął szyć plecaki w swoim salonie 75 lat temu. Jednak jakość i komfort noszenia pozostały priorytetem przez cały czas. Dziś plecaki BECKMANN sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie BECKMANN

Plecaki BECKMANN cieszą się popularnością także wśród znanych osób

Lejla Abassová

Ester Janečková

Niestety teczki i plecaki marki Beckamm odkryłam dopiero, gdy moja córka Sára była w pierwszej klasie. Było wtedy dla mnie jasne – gdy tylko teczka będzie skończona, kolejnym wyborem będzie Beckman. No cóż, gdy wspólnie wybieraliśmy dla niej plecak, ja też zakochałam się w Beckmannie. Nie mogłam się więc oprzeć i wybrałam dla siebie piękną ceglaną.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Recenzje napisały dla nas także Miss Czech 2009, prezenterka Wiadomości Telewizyjnych TV Nova, a przede wszystkim dumna mama Iveta i jej piękna córka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejli bardzo spodobał się nasz plecak szkolny BECKMANN i cały zestaw. Tak długiego poczty nie otrzymaliśmy jeszcze. Dziękuję

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

Jesteśmy bardzo zadowoleni z teczki. Ma wysoką jakość wykonania, jest lekki, ma wiele akcesoriów. Poduszka powietrzna w tylnej części teczki zapewnia komfort dla pleców dziecka. Moja córka uwielbia jednorożce i kolory tęczy, więc wybór był jasny. Ona jest po prostu świetna!