Gabriela zdecydowała się na plecak Beckmann, który widziała u kolegi i była nim całkowicie zachwycona. Wybrali Active Air FLX – ergonomiczny plecak z piankową poduszką powietrzną odciążającą rosnące plecy. „To niesamowite, jak plecak można dostosować do potrzeb rosnącego dziecka, a dzięki zintegrowanemu płaszczowi przeciwdeszczowemu i regulowanej objętości jest idealny na każdą szkolną przygodę” – dodaje Gabriela. 💼

Przeczytaj całą wiadomość Gabrieli:

„Nadal mieści mi się w ramionach, mój duży uczniaku. Tak długo jak będzie chciał (i tak długo jak go porwę) będę go zatrzymywał. To było moje pierwsze dziecko i szczerze mówiąc, jestem bardzo wzruszona, że ​​tak szybko dorósł. Nagle zostaje zapisany do szkoły, praktycznie śpi ze swoim tornisterem i nie może się doczekać sali gimnastycznej i nowych kolegów z klasy. Nie wiem dlaczego, ale ta przerwa przysporzyła mi jak dotąd najwięcej kłopotów. Nagle era małych chłopców dobiegła końca, a on stał się już trochę duży. Jak tego doświadczyliście lub doświadczacie, czy dla Was też jest to taka duża zmiana? Nie mów, że to tylko moje hormony :-)


Widziałem plecak Beckmann u koleżanki i była z nim totalnie oszołomiona, więc pojechaliśmy na wszelki wypadek i ostatecznie połączyliśmy przyjemne z pożytecznym w ramach współpracy barterowej. Uważam, że jest geniuszem i bardzo chcielibyśmy go zareklamować. Wybraliśmy plecak Active Air FLX, który jest ergonomiczny i pomaga dzieciom odciążyć rosnące plecy. Z tyłu posiada piankową poduszkę powietrzną, której twardość można łatwo regulować samodzielnie ją napompowując. Dzięki bocznym zamkom można zwiększyć objętość plecaka, posiada on elementy odblaskowe, zintegrowany płaszcz przeciwdeszczowy do plecaka i absolutnie świetną dwustronną kieszeń - czyli tam, gdzie jest zdjęcie (w naszym przypadku Ninja, jak inaczej) - kieszeń można przerobić na kolor czysto niebieski i dzięki temu mieć plecak dla starszego ucznia, który nie interesuje się już ninja. Pomysłowy. Plecak kosztuje 4240 CZK i można do niego dokupić mnóstwo akcesoriów, takich jak piórnik, pudełko na przekąski, butelkę czy portfel na szyi.”